ataka.1.1


Система ataka.ua – міжнародна система комунікацій і середовище для спілкування у мережі, засновані у 2020 році завдяки пандемії COVID-19. За цей час до Системи приєднались Учасники з понад 2-х десятків країн  —  країн з усіх континентів.


Технологія ataka.ua заснована на наданні всім Учасникам єдиних інтерфейсів з безпосереднього управління своїми комунікаційними засобами, які отримує безкоштовно чи на пільгових для Учасників Системи ataka.ua  умовах, та які знаходяться на зберіганні чи у власності спеціалізованих структур.


Ідентифікаційним номером та показником впливовості у Системі ataka.ua є розпізнавальний знак Системи ataka.ua відповідного типу  —  Абриль (Abril).


Учасники Системи ataka.ua мають можливість відкривати акаунти лише у Системі ataka.ua у будь-якого Користувача Системи ataka.ua. Для зручності Користувач може об’єднати свої акаунти у сховище  —  бункер, що має реєстраційний номер Користувача – Супер-Абриль (SA).


Для взаємодії з учасниками Системи ataka.ua кожен Учасник Системи ataka.ua надає до Абриль необхідні дані про свою особистість, які проходять перевірку і підтвердження їх достовірності через розпізнавальний сервіс Системи ataka.ua.


У Системі ataka.ua передбачені сервіси, що дозволяють вести облік Абриль, будувати зв’язки з ними, отримувати кошти, залучати фінансування, вирішувати юридичні проблеми, укладати безпечні угоди, проводити інтернет відеоконференції, здійснювати голосування, налагоджувати Івкз тощо.


Всі транзакції у Системі ataka.ua є миттєвими і безвідзивними.


На підставі комунікацій з іншими Учасниками Системи ataka.ua з обміну інформацією та розповсюдженння ataka.ua, для кожного Учасника Системи ataka.ua обчислюється публічний параметр – бізнес-рівень Команди ataka.ua.


Система ataka.ua постійно модернізується та вдосконалюється. Зміни до опису Системи не анонсуються і не узгоджуються з Учасниками. Учасник працює з Системою за принципом “як є”.